Już od 5 lat na początku każdego roku, eksperci zakładów sportowych oceniają zeszłoroczne działania legalnych w Polsce firm bukmacherskich. Uroczyste wydarzenie “Nagrody Bukmacherskie 2022” odbędzie się 31 stycznia w Warszawie. W trakcie gali wręczone zostaną statuetki dla najlepszych firm w branży.

W poprzedniej edycji Nagród Bukmacherskich, nasz partner Fortuna, mógł pochwalić się między innymi statuetką w kategorii NAJLEPSZA OFERTA NA SPORTY WALKI. Wynika to z faktu, jednej z najbardziej rozbudowanych ofert na polskim rynku, wielu promocjach oraz atrakcyjnych kursach na najważniejsze wydarzenia w świecie sportów walki. W tym roku Fortuna ponownie została doceniona przez specjalistów i nominowana w tej kategorii. Ponadto uzyskała siedem innych nominacji i zawalczy o następujące statuetki: NAJLEPSZA OFERTA NA PIŁKĘ NOŻNĄ, NAJLEPSZA OFERTA NA TENIS, NAJLEPSZA APLIKACJA MOBILNA, ODPOWIEDZIALNY BUKMACHER, NAJLEPSZY MARKETING, NAJLEPSZA OFERTA NA SKOKI NARCIARSKIE, NAJLEPSZE ZAKŁADY LIVE.

Kategoria, w której biorą udział wszyscy bukmacherzy to NAGRODA UŻYTKOWNIKÓW. Tu o wygranym zdecyduje liczba głosów oddanych przez Internautów na stronie LegalniBukmacherzy.pl. Zapraszamy do zapoznania się z argumentacją wszystkich nominacji oraz oddawania głosów na Fortunę zakłady bukmacherskie.

Informacja prasowa