Cedric Doumbe nie kryje swojej antypatii do jednego z najbardziej cenionych w branży arbitrów.

Ulubieniec francuskiej publiczności w marcu doznał pierwszej zawodowej porażki w MMA. Walka która wieńczyła galę PFL Europe 1 została przerwana po nieco ponad minucie trzeciej rundy, z powodu nieporozumienia.

Więcej o wspomnianej sytuacji pisaliśmy tutaj: PFL Europe 1: Cedric Doumbe przegrywa pierwszy zawodowy pojedynek przez kontuzję palca [WIDEO]

Mimo tego, że wielu ekspertów podtrzymuje słuszność decyzji Marca Goddarda, zawodnik wciąż nie może pogodzić się z takim biegiem rzeczy. W serwisie YouTube na kanale TheEddieMarcado pojawiło się nagranie w którym Cedric Doumbe (5-1) wypowiada się na temat sędziego i nie kryje swoich emocji.

Wiem, że niedobrze jest tak mówić, ale już nie lubię tego gościa. Lubiłem go wcześniej. Sędziował moją pierwszą walkę w Dubaju. Lubiłem go, ale już go nie lubię. To nie pierwszy raz, kiedy podejmuje taką decyzję. On robi tego typu rzeczy w oktagonie. Oczywiście zapytam czy mogę wybrać… nawet nie wybrać. Poprostu zapytam czy mogą dać mi kogoś innego. Jeśli nie to trudno, jest jak jest, nie dbam o to, ale nie lubię tego goscią i nigdy go już nie polubię, tak myślę.

Źrodło: YouTube / TheEddieMarcado, Fot.: Instagram / Cedric Doumbe, Getty Images