Ciekawie zapowiadająca się walka pomiędzy Geoffem Nealem oraz Shavkatem Rakhmonovem, która miała uświetnić zaplanowaną na 14 stycznia galę, nie dojdzie do skutku. Jak podaje Igor Lazorin – pierwszy z nich nabawił się kontuzji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Geoff Neal (15-4) aktualnie może pochwalić się serią dwóch zwycięstw z kolei. Dzięki wygranym z Santiago Ponzinibbio (29-6) oraz Vicente Luque (21-9-1), zacementował swoją pozycję w topowej dziesiątce wagi półśredniej. Aktualnie zajmuje siódmą lokatę. Do akcji miał powrócić na początku roku, podczas UFC Vegas 67. Teraz okazuje się jednak, iż nie będzie to możliwe. Z najnowszego wpisu Igora Lazorina wynika, że Amerykanin nabawił się kontuzji. W związku z tym, przedstawiciele organizacji szukają nowego oponenta dla niepokonanego Shavkata Rakhmonova (16-0).

„Nomad” dołączył do największej organizacji MMA na świecie pod koniec 2020 roku i jak dotąd zdążył stoczyć tam cztery pojedynki, zwyciężając w każdym z nich. Co więcej – wszystkie zdobywał przed końcem regulaminowego czasu. Dzięki takowym triumfom zasiadł na 10. lokacie w oficjalnej klasyfikacji kategorii do 77 kilogramów.

Zobacz także: Mateusz Rębecki z nowym rywalem na debiut w UFC

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Instagram/Igor Lazorin