14 stycznia Mateusz Rębecki po raz pierwszy w swojej karierze wejdzie do oktagonu UFC. Na nieco ponad dwa tygodnie przed wydarzeniem, zmienia się jego rywal. O wszystkim możemy przeczytać w mediach społecznościowych grupy menadżerskiej Polaka.

Zobacz także: Debiut Mateusza Rębeckiego w UFC już w styczniu!

Mateusz Rębecki (16-1) od lat powtarzał, że jego celem jest wejście do największej organizacji MMA na świecie. Finalnie sztuka ta udała się poprzez udział, a także efektowny triumf w jednej z edycji Dana White’s Contender Series. Pierwsza walka pod szyldem globalnego potentata ma mieć miejsca 14 stycznia, jednakże nie obyło się bez komplikacji… Na kilkanaście dni przed galą zmienia się oponent. Póki co nie wiadomo, dlaczego Omar Morales (11-3) zmuszony był się wycofać.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Nowym rywalem popularnego „Chińczyka” będzie podchodzący do rywalizacji z nieskazitelnym rekordem, Nick Fiore (6-0). Pomimo dobrze wyglądającego bilansu, trzeba przyznać, iż triumfy zgarniał z – delikatnie mówiąc – słabymi zawodnikami. 5-20, czy 16-106 to rekordy tylko części z nich. Zobaczymy więc, jak faktycznie zaprezentuje się w oktagonie amerykańskiego giganta.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Instagram/First Round Management