Makhmud Muradov wróci do oktagonu amerykańskiego giganta już 28 sierpnia. Jego przeciwnikiem będzie bardzo doświadczony Amerykanin, który pod sztandarem UFC występuje już od ponad czterech lat – Gerald Meerschaert. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Makhmud Muradov (25-6) aktualnie znajduje się na fali aż czternastu triumfów, z których trzy zdobył w UFC. Po raz ostatni zameldował się w oktagonie podczas styczniowej gali z numerem 257. Stanął wtedy w szranki z Andrewem Sanchezem (12-6) i konsekwentnie rozbijając go przez cały dystans, ostatecznie udało mu się go złamać w trzeciej odsłonie.

Gerald Meerschaert (32-14) natomiast po raz ostatni wystąpił podczas jednego z kwietniowych wydarzeń. Podzielił wówczas klatkę z naszym rodakiem, reprezentującym barwy WCA Fight Team, Bartoszem Fabińskim (15-5) i nie mając większych problemów, złapał go w gilotynę już w pierwszej rundzie. Dla Polaka był to jednocześnie ostatni start w UFC. „GM3” zaś zwycięstwem tym wrócił na właściwe tory po wcześniejszych dwóch porażkach, które odnosił kolejno z rąk Iana Heinischa (14-4) oraz Khamzata Chimaeva (9-0).

Źródło: Instagram/Makhmud Muradov