Greg Hardy vs. Maurice Greene w planach na październikową galę UFC

82
źródła: MMA Junkie, UFC

Według informacji, jaką podał portal MMA Junkie, amerykańska organizacja pracuje nad zestawieniem pojedynku Hardy vs. Greene na galę zaplanowaną na 31 października.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Greg Hardy (6-2-0, 1 NC) to były zawodnik futbolu amerykańskiego, który w 2017 roku postanowił spróbować swoich sił w MMA (początkowo amatorskim, później zawodowym). Od stycznia ubiegłego roku toczy swoje pojedynki pod szyldem UFC. „The Prince of War” znany jest ze swojej ponadprzeciętnej siły fizycznej. Dotychczas jego największym sprawdzianem była wzięta w zastępstwie walka z Alexandrem Volkovem, którą przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów. 31–latek na co dzień trenuje w klubie American Top Team, gdzie cały czas rozwija swoje umiejętności. Ostatni raz w oktagonie był widziany na gali UFC 249, gdzie pokonał Yorgana De Castro przez jednogłośną decyzję sędziów.

Zaś Maurice Green (9-4) był uczestnikiem dwudziestego ósmego sezonu programu The Ultimate Fighter. Do swojego ostatniego pojedynku (w czerwcu bieżącego roku) przystępował po dwóch porażkach z rzędu, aczkolwiek przełamał tę niechlubną passę pokonując Giana Villante przez poddanie w trzeciej rundzie.

Zobacz także: Junior dos Santos zdradził nazwiska dwóch zawodników, z którymi chciałby się zmierzyć

Źródło: MMA Junkie