Informowaliśmy o tym, że zagraniczne media zauważyły jeden z najnowszych nabytków organizacji FEN, lecz nie chodziło o Polaka. Teraz nadeszły lepsze wieści.

Portal MMAJunkie rozbija na atomy wszystkie dywizje wagowe, oraz wskazuje tych, których ich zdaniem będziemy mogli oglądać w 4 sezonie programu Dana White’s Contender Series.

Zobacz także: Nowy nabytek FEN przymierzany do Dana White’s Contender Series

Po publikacji TOP 10 z kategorii półśredniej okazało się, że Andrzej Grzebyk jest brany pod uwagę przez dziennikarzy MMAJunkie. Jak już dobrze wiemy, Andrzej celował i nadal celuje bezpośrednio w UFC, natomiast opcja dostania się tam poprzez program Prezesa UFC również wchodzi w rachubę. Problem polegał niestety na tym, że oferta udziału dotyczyła kategorii do 84 kg, z którą Andrzej definitywnie się rozstał. Więcej szczegółów w poniższym wywiadzie z menadżerem zawodnika – Arturem Gwoździem (Artnox Fight Sport).

Zobacz więcej: Artur Gwóźdź – kryzys w MMA | kulisy KSW 53 i FEN 28 | Tylko Jeden

Kolejnym, którego zauważono, lecz dodanym do „listy rezerwowej”, jest Mateusz Rębecki. Gdyby „Chińczykowi” zapłacono 10pln za każde pytanie o UFC, to prawdopodobnie dziś byłby ostatnim, który martwi się finansami w dobie pandemii. Tak czy inaczej cieszy, że nazwiska Polaków, o których spekuluje się w kraju, pokrywają się z tymi, o których głośno mówi się za granicą.