Jak donosi portal Interia.pl do hitowego starcia dojdzie 24 lutego, na specjalnej gali w Gliwicach. Czekamy na oficjalne potwierdzenie.

O tym zestawieniu mówi się w branży od dawna. Tomasz Adamek to były mistrz świata dwóch kategorii wagowych, w boksie zawodowym. Popularny ostatnimi czasy trend, zestawiania ze sobą zawodników różnych sportów walki, najwidoczniej zachęcił właścicieli największej polskiej organizacji MMA do złożenia oferty “Góralowi”, który miałby zmierzyć się z legendą MMA w Polsce – Mamedem Khalidovem. Sam Czeczen również wyraził chęć sprawdzenia się w formule bokserskiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Współwłaściciel polskiego giganta – Martin Lewandowski, kilka tygodni temu w jednym z wywiadów przyznał, że Adamek – pomimo lukratywnych warunków jakie zaproponowała mu Konfrontacja Sztuk Walki – wybrał ofertę jednej z organizacji freakowych.

Nie zostało to jednak oficjalnie potwierdzone, a według portalu Interia.pl do hitowego starcia Khalidov-Adamek dojdzie w lutym, pod sztandarem KSW. Pojedynek miałby się odbyć na zasadach czysto bokserskich, w dużych rękawicach, na dystansie sześciu rund.

Zobacz także: Adamek vs. Khalidov nadal w grze? Szef KSW: „Nie zawalczy dla fejków”

Żadna ze stron oficjalnie tego jeszcze nie potwierdziła. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji. 

Źródło: Interia.pl. Fot.: Instagram / Mamed Khalidov, Instagram / Tomasz Adamek