4 czerwca w stolicy województwa lubelskiego Lublinie, podczas limitowanej edycji „Lubelskiej Gali Sportów Walki”, Thunderstrike Fight League, odbędzie się starcie, które ma szansę zelektryzować tamtejszą publikę MMA.

Dwóch weteranów Thunderstrike Fight League reprezentujących Lubelszczyznę, skrzyżują rękawice w ośmiokątnym oktagonie. Były mistrz kategorii lekkiej Hubert Szymajda (8-4) (TFL 5-2), zmierzy się z ex pretendentem do tytułu Łukaszem Bieńkiem (6-6) (TFL 4-1), który po niezwykłym pojedynku z Grzegorzem Szulakowskim oddał pas na rzecz reprezentanta Namysłowa. Historia zatacza koło i już 4 czerwca poznamy nowego pretendenta do pasa championa Thunderstrike Fight League. Przypomnijmy że obecnie tytuł posiada reprezentant Cross Fight Radom Marcin Skrzek występujący również pod banderą Babilon MMA.

To będzie walka wzbudzająca wielkie sportowe emocje na Lubelszczyźnie i nie tylko. Super że obejrzy to na żywo jakaś część kibiców. Obaj zrobią wszystko żeby dostać szansę walki o pas. Na następnej gali Marcin Skrzek będzie bronił swoje trofeum albo będzie musiał go zwakować. My nie zatrzymujemy zawodników i jesteśmy trampoliną do ich rozwoju ale wymagamy szacunku z ich strony. Wchodzimy na nowy medialny etap dzięki transmisji w TVP Sport nasza ciężka praca została doceniona. Jest to szansa dla nas oraz wojowników, których promujemy od wielu lat. Na gali w Lublinie ogłosimy sporo nowości i duży powrót.

mówi organizator Thunderstrike Fight League.

Wiedziałem że kiedyś do tej walki dojdzie. Thunderstrike Fight League to organizacja w której wygrałem wszystko. Przegrałem tylko walkę o pas , którą miałem wygraną. Z Hubertem znamy się bardzo dobrze, kiedyś walczyliśmy na zawodach amatorskich. Jeżeli myśli, że będę wykorzystywał tylko zapasy to jest w dużym błędzie. „Maupa” przygotuj się na nowe myczki.

komentuje reprezentant Herkules Łęczna Klub Sportowy Łukasz Bieniek.

Popularny Maupa reprezentujący FIGHT GYM Lublin nie zamierza złożyć broni.

Jestem po dwóch przegranych z rzędu ale nie wybieram rywali i nie szukam łatwych walk na odbudowę. Wiem o co walczę i wchodzę do klatki żeby wygrywać. Obaj mamy po dwanaście zawodowych walk na koncie, znamy smak zwycięstw i porażek. To będzie sportowa wojna na którą jestem gotowy.

zapowiada Hubert Szymajda.

Bilety na galę dostępne w systemie online pod numerem: 601442184. Ilość miejsc ograniczona!

Informacja prasowa