Pomimo, że występ Piotra Niedzielskiego w walce wieczoru Babilon MMA 24 potwierdzony był już od dawna, to, z kim przyjdzie mu się zmierzyć, wciąż pozostawało niejasne. Teraz wszystko się już wyjaśniło! Polak przystąpi do mistrzowskiej batalii naprzeciwko Ukraińca, Ivana Vulchina. Gala ta odbędzie się 11 września, w Żyrardowie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Babilon MMA (@babilonmma)

Piotr Niedzielski (15-4) przystępuje do tej batalii napędzony aż siedmioma zwycięstwami z kolei. Po raz ostatni zameldował się w klatce, w ramach wydarzenia Babilon MMA 12, do którego doszło w lutym minionego roku. Skrzyżował wówczas rękawice z Marcosem Schmitzem (17-7) i nie mając najmniejszych problemów, poddał go już w pierwszej rundzie. Już niebawem okaże się, jaki ta półtoraroczna przerwa miała na niego wpływ.

Zobacz także: Gala Babilon MMA 24 odbędzie się 11 września w Żyrardowie

Ivan Vulchin natomiast legitymuje się profesjonalnym rekordem 10-4. Ukrainiec aktualnie znajduje się na fali trzech triumfów, z czego wszystkie wygrywał decyzjami sędziowskimi. Ostatni, zawodowy start zaliczył w październiku minionego roku, gdy pokonał Pavla Pinzula (7-5-1). Od tego czasu stoczył jeszcze jedno starcie, które określone jest jako pokazowe.

Źródło: Instagram/Babilon MMA