Już i tak ogromna stajnia menadżerska Artura Gwoździa – Artnox Fight Sport – powiększyła się o czołowego zawodnika kategorii koguciej KSW. Do tamtejszych szeregów wstąpił bowiem Jakub Wikłacz.

Jakub Wikłacz (12-3-1) to aktualny numer jeden oficjalnego rakingu KSW kategorii koguciej. Reprezentant olsztyńskigo Arrachionu jak dotąd do okrągłej klatki wchodził trzykrotnie, z czego dwa razy opuszczał ją jako triumfator. Przegrał jedynie z obecnie dzierżącym pas, Sebastianem Przybyszem (9-2), co wyrównało ich ogólny bilans na 1-1. Od teraz interesy 25-latka będą reprezentowane przez grupę Artnox Fight Sport, o czym możemy wyczytać w mediach społecznościowych.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wikłacz po raz ostatni widziany był w akcji, we wrześniu minionego roku. Stanął wtedy w szranki z byłym czempionem, Antunem Racicem (25-10-1) i nie mając większych problemów, efektownie poddał go już w inauguracyjnej odsłonie. Na ten moment nie wiadomo dokładnie, kiedy powróci, ani kto będzie jego oponentem, jednakże od dawna mówi się o potencjalnej trylogii z „Sebicem”.

Źródło: Instagram/Artnox Fight Sport