Jared Cannonier podaje czterech potencjalnych przeciwników

242
mmajunkie.usatoday.com

Jared Cannonier, który obecnie przechodzi okres rekonwalescencji po swojej ostatniej walce, planuje powrócić do startów już na początku przyszłego roku. „Killa Gorilla” wskazał kilku potencjalnych rywali, z którymi chciałby skrzyżować rękawice. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mimo porażki z rąk Roberta Whittakera (22-5), Jared Cannonier (13-5) wciąż pozostaje w topie kategorii średniej. Amerykanin udzielił niedawno wywiadu portalowi MMA Junkie, w którym wskazał, z kim chciałby się zmierzyć w najbliższej przyszłości.

Wszyscy zawodnicy z czołowej dziesiątki, którzy chcą się starać o mistrzowski pas. Paulo Costa, Darren Till, Derek Brunson. Jest tam jeszcze Uriah Hall. Ostatnio nieźle się pokazał i widziałem, że ma już zaplanowaną walkę z Chrisem Weidmanem. Dużo się teraz dzieje. Szkoda, że musiałem wykonać krok w tył. Na szczęście to nie potrwa tak długo jak powrót do zdrowia. 

Dywizja do 84 kg obsadzona jest bardzo dobrymi nazwiskami. Wciąż nie wiadomo, jaką decyzję podejmie tamtejszy mistrz – Israel Adesanya (20-0), który planuje przejść wagę wyżej, by stanąć w szranki z polskim czempionem, Janem Błachowiczem (27-8).

Zobacz także: Piotr Strus o Omielańczuk vs. Johnson: „Pierwszy raz pas ACA będzie w Polsce” [WIDEO]

Źródło: MMAjunkie