Jennifer Maia w następnym pojedynku podejmie mistrzynię, Valentinę Shevchenko

181
Instagram

Jennifer Maia wygraną nad Joanną Calderwood wywalczyła sobie szansę walki o najwyższe trofeum. Poinformował o tym prezes największej na świecie organizacji, Dana White.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jennifer Maia na zeszłej gali bardzo szybko rozprawiła się z rywalką, poddając ją już w pierwszej odsłonie starcia. Brazylijka swoją postawą zagwarantowała sobie nawet bonus za występ wieczoru.

Zobacz także: UFC on ESPN+ 31: Jennifer Maia szybko poddała Joanne Calderwood [WIDEO]

Pod wrażeniem 31-latki był również prezes UFC, który na konferencji prasowej ogłosił, iż ta otrzyma szansę walki o mistrzowski pas.

Tak, zrobimy to starcie. Słuchajcie, mam dużo szacunku do Calderwood. Poważnie podchodzi do swojej kariery i bardzo ciężko trenuje. Jennifer wyglądała świetnie dzisiejszego wieczoru, dlatego pojedynek z Valentiną ma sens.

Gotowość do starcia szybko potwierdziła również obecna czempionka kategorii muszej, Valentina Shevchenko.

„Do zobaczenia wkrótce, Jennifer.”

„Bullet” legitymuje się zawodowym rekordem 19-3. Aktualnie posiada serię pięciu zwycięstw z rzędu, co czyni ją niepokonaną od prawie 3 lat. Mistrzowski pas dywizji do 125 funtów zdobyła w walce z naszą rodaczką, Joanną Jędrzejczyk, pokonując ją na gali UFC 231, w grudniu 2018 roku. Ostatni raz widziana była w oktagonie, w lutym tego roku, gdy w trzeciej rundzie rozbiła oponentkę, Katlyn Chookagian.

Zobacz także: Darren Till zaczepia Jacka Hermanssona, ten odpowiada. Walka wisi w powietrzu?

Źródło: MMAfighting.com, Twitter