Jeśli będę miał okazję, to go r*zpierdolę – Holland ostro o Vettorim

189
May 16, 2020; Jacksonville, Florida, USA; Kevin Holland (blue gloves) defeats Anthony Hernandez (red gloves) during UFC on ESPN at VyStar Veterans Memorial Arena. Mandatory Credit: Jasen Vinlove-USA TODAY Sports

Kevin Holland wystąpił na gali UFC on ESPN 8 i w pięknym stylu, już w pierwszej rundzie pokonał swojego rywala. Po wygranej, nie skupiał się za długo na celebracji, tylko wyzwał do pojedynku kolejnego oponenta.

Pojedynek Kevina Hollanda z Anthony’m Hernandezem nie potrwał zbyt długo. Amerykanin zakończył starcie w zaledwie 39 sekund od rozpoczęcia. Destrukcję zapoczątkowało piękne kolano Hollanda, które posłało „Fluffy’ego” na deski, gdzie został szybko skończony.

Zobacz także: UFC on ESPN 8: Kevin Holland znokautował Anthony’ego Hernandeza w 39 sekund [WIDEO]

Amerykanin zanim zdążył nacieszyć się zwycięstwem, od razu zaczął wybiegać w przyszłość i wyraził chęć do walki z Marvinem Vettorim.

Nie chciałem z nim walczyć. Wydawało mi się, że jest spoko gościem. Kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy, był dla mnie naprawdę miły. Potem nie podał mi nawet ręki i wrzucił jakiś post na mój temat. To nie jest męskie. Wkurzyłem się. Próbujesz kogoś zgrywać w internecie, kiedy mogłeś po prostu ze mną porozmawiać? C*pa, j*bana c*pa. Mężczyźni tak nie robią… P*erdolony Vettori. Jest brudnym, obślizgłym wężem i jeśli będę miał okazję, to go r*zpierdolę.

Włoch ostatni raz wystąpił w oktagonie w październiku ubiegłego roku, gdy na gali UFC on ESPN+ 19 wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów z Andrewem Sanchezem. Od tego momentu był zestawiony z fighterami trzykrotnie, jednak z różnych przyczyn nie zawalczył.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zobacz także: Zawodnicy UFC chcą walczyć podczas pandemii. Do tej pory odmówiła tylko jedna osoba

Źródło: MMAjunkie