Po wczorajszym media treningu Joanna Jędrzejczyk wzięła udział w spotkaniu z dziennikarzami, podczas którego odpowiadała m.in. na pytania dotyczące problemów z cięciem wagi przed galą UFC Tampa.
Wczoraj portal Combate.com rozpętał burzę w mediach informując, że walka wieczoru UFC on ESPN+ 19 jest zagrożona, gdyż była mistrzyni dywizji piórkowej nie zrobi wymaganego limitu wagowego, a obóz jej przeciwniczki nie godzi się na pojedynek w catchweight.
Polka po kilku godzinach uspokoiła swoich fanów w tej sprawie przypominając, że oficjalne ważenie jest dopiero w piątkowy poranek, a więc ona sama ma jeszcze czas, aby zrobić wagę.
Zobacz także: Walka się odbędzie – Joanna Jędrzejczyk komentuje rewelacje o niezrobieniu wagi przed UFC Tampa
Joanna pojawiła się następnie zgodnie z planem na otwartym dla fanów i dziennikarzy media treningu, podczas którego odpowiadała na pytania publiczności oraz wzięła udział w scrumie. Oczywiście, nie udało się jej uniknąć tematu cięcia wagi.
Powiem to samo, co już mówiłam. Czy coś mnie ominęło? przegapiłam ważenie? Było wczoraj? Jest jutro? Nie, jest w piątek. Proszę was zatem, dajcie mi czas i przestrzeń, aby mogła spokojnie zrobić tę wagę i zawalczyć z Michelle Waterson w sobotę.
powiedziała wyraźnie zirytowana JJ.
Zapytana, czy jest pewna, że zrobi wagę w terminie, w swoim stylu odpowiedziała zaczepnie:
A ty jesteś pewny, że się jutro obudzisz? Dziękuję bardzo, to tyle.
Poniżej cały wywiad z Asią:
źródło: YouTube/MMAjunkie



![Who’s next In The Cage [#4] Co dalej dla Rębeckiego po wojnie z Duncanem](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-6-218x150.jpg)
![Who’s Next In The Cage [#3] Co dalej czeka zwycięzców z UFC Abu Dhabi](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/07/whos-next-5-218x150.jpg)










![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)
![MMA TuNajt #319 | OLEKSIEJCZUK z tarczą po UFC 314 | PIMBLETT gotowy na TOP 5? | Wywiad GAMROTA [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-319-218x150.jpg)
![MMA TuNajt #318 | HARATYK kontuzjowany – kto dla IBRAGIMA? | Zapowiedź UFC 314 [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/MMA-TuNajt-318-218x150.jpg)







