Joanna Jędrzejczyk miażdży dziennikarzy w Moskwie za „głupie pytania” o McGregora i Shevchenko

źródło: MMAjunkie.com

Joanna Jędrzejczyk należy do tych zawodników, którzy potrafią zaskoczyć w każdym wywiadzie niestandardową odpowiedzią. Tak było i tym razem podczas spotkania z mediami za kulisami gali UFC w Moskwie.

Najpierw reporter RT Sports, Denis Geyko, zapytał Joannę Jędrzejczyk o jej ewentualną walkę z Valentiną Shevchenko o pas wagi muszej UFC poruszając przy okazji temat poprzednich starć obu zawodniczek, z których zawsze zwycięsko (decyzjami sędziów) wychodziła Valentina:

Czy martwią cię poprzednie przegrane walki z Valentiną?

Była mistrzyni natychmiast odbiła piłeczkę pytając ironicznie, o co niby powinna się martwić i czy to może Geyko tym się jakoś szczególnie przejmuje? Oboje wdali się w krótką dyskusję o tym, czy faktycznie Valentina pokonała JJ za każdym razem, a następnie Asia przypomniała dziennikarzowi, że tamte pojedynki miały miejsce jakieś 10 lat temu i odbyły się w innej formule.

Pod koniec rozmowy z mediami pojawiło się jeszcze pytanie od wyraźnie nieradzącego sobie z językiem angielskim reportera o typowanie walki McGregor vs. Nurmagomedov. Asia szybko stwierdziła, że nie chce typować tego pojedynku, bo obu zawodników szanuje i lubi. I wszystko zapewne zakończyłoby się na tym zdaniu, gdyby dziennikarz nie próbował naprowadzić rozmowy na temat niewłaściwego zachowania i trash talku uprawianego przez Irlandczyka. JJ, która przyjaźni się z Conorem, odpowiedziała szybko, wciągając pytającego w zasięg kamer pozostałych mediów:

Chcesz teraz obrazić Conora McGregora? Chcesz go obrazić? Chodź, podejdź tutaj.

Reporter o imieniu Dima został wzięty w ogień pytań o to, czy pracuje dla dużego czy małego medium, jakie ma plany, czy chce się rozwijać i czy jest zadowolony z siebie. Joanna domagała się także, aby powiedział, co faktycznie sądzi o Conorze i szybko zbijała argumenty wysuwane przez zestresowanego dziennikarza.

Jesteś Rosjaninem i chcesz tu obrażać Conora McGregora. Nie powinieneś tego robić.

podsumowała Asia, a młodzieniec zniknął z pola widzenia kamer dukając, że dziękuje z rozmowę.

 

źródło: MMAjunkie, Twitter