Joanna Jędrzejczyk ostro o Colbym Covingtonie: „Mam nadzieję, że Usman skopie mu dupę!”

14
źródło: mmajunkie

Joanna Jędrzejczyk (16-3) zabrała głos na temat swojego klubowego kolegi – Colby’ego Covingtona, który w grudniu stanie do mistrzowskiego pojedynku z Kamaru Usmanem. Polka nie wypowiedziała się o nim zbyt pochlebnie…

Była polska mistrzyni kategorii słomkowej – Joanna Jędrzejczyk już wcześniej sygnalizowała, że nie podoba jej się zachowanie klubowego kolegi – Colby’ego Covingtona. Tym razem, o „Chaosie” wypowiedziała się w znacznie ostrzejszych słowach – na łamach rozmowy z Arielem Helwanim.

Nie powinno się źle życzyć żadnemu zawodnikowi, ale mam nadzieję, że Usman skopie mu dupę.

powiedziała Polka, co nieco zdziwiło Ariela Helwaniego – który dopytał, czy Jędrzejczyk naprawdę tak uważa – na co odparła:

Tak. Nie powinnam tego mówić, bo zawsze powinno się wspierać swoich ludzi, jak często powtarzałam, ale Colby nie jest lojalny. Jest paskudnym gościem. Nie masz prawa źle mówić o swoich kolegach z klubu, nawet jeśli za nimi nie przepadasz. Nie obchodzi mnie ten koleś.

Następnie, Polka porównała zachowanie Covingtona do Conora McGregora, twierdząc, że na filmikach pokazuje, jak ludzie otwierają mu drzwi i rozbija się luksusowymi samochodami, co nie jest prawdą. Jędrzejczyk twierdzi jednak, że jest bardzo pracowitym zawodnikiem, natomiast nie respektuje zasad klubu American Top Team, co bardzo nie przypadło jej do gustu.

Cała rozmowa z Polką znajduje się poniżej: