Po wypadnięciu Antuna Racica z jednej z nadchodzących gal OKTAGON MMA, przedstawiciele zmuszeni byli znaleźć nowego rywala dla mistrza Jonasa Magarda. Ostatecznie padło na reprezentanta Brazylii. 

Wielkimi krokami zbliża się gala OKTAGON 45, który rozegra się w stolicy Czech – Pradze. W jednej z konfrontacji dojdzie do mistrzowskiej walki na szczycie wagi koguciej. Znany na naszym podwórku Jonas Magard (15-5) położy na szali swój pas. Pierwotnie jego oponentem miał być Antun Racic (27-11-1), jednakże niestety nabawił się kontuzji.

Zobacz także: Antun Racic wypada z walki o pas Oktagonu

Szefostwo czesko-słowackiej promocji zareagowało szybko i zdecydowanie. Zaledwie kilkanaście godzin po ogłoszeniu tego incydentu, udało się oficjalnie dopiąć nowego rywala dla „Sharka”. Będzie nim Felipe Lima (11-1), dla którego będzie to tym samym debiut dla OKTAGON-u.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Lima nie przegrał od 11 spotkań. Jedyna porażka, jaka dotychczas mu się przytrafiła, była podczas jego pierwszego startu na zawodowstwie. Miało o miejsce w sierpniu 2015 roku. Początkowo rywalizował głównie w rodzimej Brazylii, jednakże ma już na koncie także występy na europejskiej ziemii, gdzie walczył dla chociażby Brave CF czy FCR.

Źródło: Twitter/OKTAGON MMA