Jorge Masvidal jest przekonany o tym, że aktualny mistrz wagi półśredniej UFC Kamaru Usman jest do pokonania.

Kamaru Usman (20-1) wciąż pozostaje niepokonany w UFC i obecnie ma na koncie 19 zwycięskich walk w tej organizacji. Pięciokrotnie bronił też pasa, dzięki czemu znajduje się na szczycie rankingu bez podziału na kategorie wagowe. Masvidal twierdzi jednak, iż nie oznacza to, że Usman jest nietykalny, ponieważ jego zdaniem stójka 34-latka jest jego słabą stroną.

Wiem, że jest do pokonania, nie ma na świecie człowieka, który jest niepokonany. W stójce niczym specjalnym on się nie wyróżnia. Trafił mnie, ale jego poruszanie na nogach jest słabe.

stwierdził Masvidal.

Jorge Masvidal nie tylko uważa, że Kamaru Usman jest do pokonania, ale wierzy, że to on może go pokonać. Wie, że jeśli poprawi obronę przed obaleniami i będzie w stanie utrzymać walkę w stójce, może zranić i wykończyć Usmana.

Z nim jest ten sam problem, co z Colbym, to samo, zapasy. W pierwszej walce ustawił mnie przy klatce i nie byłem w stanie, ku*wa, się od niego uwolnić. Zdecydowanie czuję, że moim problemem, stałym problemem, są moje zapasy, których nie mam w 100 procentach opanowanych. Jest cholernie dobrze, o wiele lepiej niż na początku. Cholera, zostały mi jeszcze co najmniej dwa, trzy lata w tym sporcie, więc czemu nie dać z siebie wszystkiego w tym zapaśniczym gównie i zobaczyć, co z tego wyjdzie.

podsumował „Gamebred”.

źródło: Youtube.com/Impaulsive