Juras i Norman w przygotowaniach. KSW szykuje mocną kartę walk?

178
źródło: Facebook/ Łukasz Jurkowski | Facebook/ Norman Parke

Powoli powracają gale MMA, więc w niedługim czasie zobaczymy kolejne eventy KSW i wydaje się, że największa organizacja w naszym kraju szykuje niezłą kartę walk. Swoje przygotowania do następnych pojedynków ogłosili Norman Parke i Łukasz Jurkowski.

Tymczasowy mistrz kategorii lekkiej Norman Parke (28-6) poinformował, że zamierza przyjechać do Polski w następnym tygodniu, aby rozpocząć przygotowania do kolejnego pojedynku. Dotychczas „Stormin” w naszym kraju przygotowywał się poznańskim klubie Ankos MMA. Parke ma obecnie serię 5 zwycięstw z rzędu, w ostatnim starciu z Marcinem Wrzoskiem zdobył tymczasowy pas w kategorii lekkiej.

Z kolei Łukasz Jurkowski (17-11) poinformował, że pojawiła się propozycja ciekawej walki i również zapowiedział rozpoczęcie przygotowań do gali bez udziału publiczności. Popularny „Juras” w ostatnim pojedynku pokonał Stipe Bekavaca. W ostatnim czasie mówiło się głośno o jego pojedynku z Szymonem Kołeckim. Całkiem możliwe, że organizacja KSW postanowi zestawić tych dwóch zawodników na jednej z najbliższych gal studyjnych.

O planach na organizację gal studyjnych, a także o możliwości organizowania takich eventów za granicą opowiedział w rozmowie z naszą redakcją Martin Lewandowski.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

źródło: Instagram/ Łukasz Jurkowski | Twitter/Norman Parke