Kacper Formela z nowym przeciwnikiem na FEN 31

427
źródło: Instagram/Edgar Davalos, Facebook/Kacper Formela | grafika: InTheCage.pl

Kacper Formela na gali FEN 31 miał skrzyżować rękawice z Arnoldem Quero. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Francuz wypadł z nadchodzącego starcia, a organizacja szybko podjęła działania i znalazła na jego miejsce zastępstwo w osobie Edgara Davalosa. 

Pojedynek Kacpra Formeli (10-4) z Arnoldem Quero (15-7) miał odbyć się w kategorii piórkowej. Tymczasem, ponieważ do gali pozostało już tylko kilka dni, do walki Polaka z nowym rywalem – Edgarem Davalosem (11-0) dojdzie w umownym limicie 69 kg. Dla Paragwajczyka będzie to debiut pod sztandarem FEN, gdzie później ma toczyć boje w dywizji lekkiej – jak dowiadujemy się z konwersacji podczas MMA Tunajt LIVE.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

25-letni Davalos swój ostatni pojedynek stoczył dwa lata temu, dlatego już wkrótce okaże się, czy nie próżnował podczas swojej absencji.

Formela natomiast ostatni raz zameldował się w klatce w ramach wydarzenia FEN 29, do którego doszło w ostródzkim amfiteatrze. Polak pokazał się wówczas z bardzo dobrej strony, rozbijając swojego oponenta, Kamila Łebkowskiego (18-10) w 3. odsłonie pojedynku.

Sama organizacja również zdążyła już to potwierdzić za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych: