Wielkimi krokami zbliża się hitowe UFC 302, podczas którego wystąpi również nasz rodak – Michał Oleksiejczuk. Były mistrz, Kamaru Usman, uważa, iż Polak powinien poradzić sobie w starciu z Kevinem Hollandem.

Patrząc na rozpiskę nadchodzącego UFC 302 możemy się spodziewać, iż emocji zdecydowanie nie zabraknie. Karta walk wygląda imponująco, a bardzo wysoko, bo tuż pod dwoma głównymi starciami, znajduje się również potyczka z udziałem naszego krajana – Michała Oleksiejczuka (19-7).

Zobacz także: UFC 302 z udziałem Oleksiejczuka – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

„Husarz” podejdzie do rywalizacji z Kevinem Hollandem (25-11), więc w sobotnią noc najprawdopodobniej zobaczymy stójkową wojnę. Typem na tę potyczkę niedawno podzielił się Kamaru Usman (20-4). Choć twierdzi, iż obaj mają argumenty do zwycięstwa, stawia na Polaka.

Widziałem, jak walczy. Jest leworęczny, bardzo techniczny. Ma siłę i wyprowadza dobre kombinacje. Myślę, że to dla niego świetna walka. Kevin Holland też jest bardzo niebezpieczny. Myślę, że Michał będzie chciał utrzymać walkę w stójce, bo jest dobry w tej płaszczyźnie. Dlatego właśnie to starcie jest ciekawe. Stawiam na Polską Siłę numer dwa. Lubię go, jest solidnym zawodnikiem.

powiedział w audycji prowadzonej wraz z Henrym Cejudo (16-4).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oleksiejczuk w ostatnim czasie przeplata wygrane z porażkami. Na pięć minionych konfrontacji, zwyciężał trzykrotnie. Do najbliższego pojedynku podejdzie po przegranej – w marcu musiał uznać wyższość Michela Pereiry (31-11), szybko zostając rozmontowanym. Teraz więc z pewnością dołoży wszelkich starań, by powrócić na właściwe tory.

Źródło: YouTube/Pound 4 Pound with Kamaru & Henry, fot. Chris Unger/Zuffa LLC