Organizacja Armia Fight Night poinformowała o zmianie na karcie Minutor Energia Armia Fight Night 8. Z powodów osobistych Jacek Bednorz wypada z rozpiski a na jego miejsce wchodzi Karol Skrzypek.

Reprezentant klubów WCA Fight Team i Aligatores Fight Club jest dobrze znany kibicom organizacji Armia Fight Night. Pod egidą AFN stoczył już 5 pojedynków z czego 4 z nich zakończył zwycięsko. Ostatnia walka Skrzypka miała miejsce na gali Babilon MMA w grudniu zeszłego roku. Od tego czasu Karol pozostawał w spoczynku. Teraz powraca po kolejne zwycięstwo.

Mateusz Pudło w swoje zawodowej karierze nie doznał jeszcze goryczy porażki. Ma on za sobą udaną przygodę w amatorskim MMA. W ostatnim boju na Carpathian Warriors 8 poddał Paula Gaubera.

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 11 września w hali ARENA w Gliwicach! Transmisja gali po raz pierwszy na otwartym kanale sportowym. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT, jak również w ograniczonej ilości na żywo. Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski.

Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku. Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego, których zobaczymy w pięciu z ośmiu zaplanowanych walk. Organizatorzy zapewniają, że nie będzie brakowało emocji podczas odkrywania kolejnych zestawień!

Podczas Minutor Energia Armia Fight Night odbędą się aż dwie walki o Mistrzowską Szablę. Wkrótce pojawią się zestawienia walk, na które wszyscy czekają! 11 września czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma Minutor Energia z Mysłowic!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Bilety w sprzedaży na eventim polska.
Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18
Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Zobacz także: UFC on ESPN+35: Waterson vs. Hill – karta walk. Gdzie i jak oglądać

Informacja prasowa