Wygląda na to, że Kelvin Gastelum po raz kolejny zamelduje się w oktagonie UFC już 2 grudnia. Marcel Dorff potwierdził to za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, informując także przy okazji o oponencie. 

Kelvin Gastelum swój ostatni pojedynek stoczył w kwietniu tego roku. Zmierzył się wówczas z Chrisem Curtisem i przewalczywszy pełny dystans, finalnie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich. Mimo wszystko nadal musi się mieć na baczności, ponieważ było to dla niego dopiero drugie zwycięstwo w siedmiu minionych potyczkach.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po raz kolejny w akcji zobaczymy go już początkiem grudnia. Dziennikarz Eurosportu Marcel Dorff poinformował, powołując się na inne osoby, iż Gastelum podzieli teraz oktagon wraz z powracającym po pierwszej przegranej w karierze Seanem Bradym.

Brady bardzo długo pozostawał niepokonany na zawodowstwie. Zmianie uległo to dopiero w październiku 2022 roku, kiedy mierząc się z Belalem Muhammadem, został widowiskowo zatrzymany już w drugiej odsłonie. Do klatki powróci po ponad rocznej absencji, więc zobaczymy, jak wpłynie to na jego dyspozycję.

Zobacz także: Cannonier początkiem grudnia wróci do klatki UFC

Źródło: Twitter/Marcel Dorff, fot. Mike Roach/Zuffa LLC