Khabib „trolluje” media podczas wywiadu po ważeniu: „Od tej pory mówię tylko o moim ojcu” [WYWIAD]

16

Wyjątkowo, w związku z wczorajszą nieobecnością na media day, Khabib Nurmagomedov udzielił zbiorowego wywiadu po ceremonii ważenia przed UFC 242. Mięliśmy przyjemność wziąć w nim udział!

Zapowiedź wywiadu trochę inna niż zwykle, bo też i okoliczności dość wyjątkowe. Ponad 40 osób stłoczyło się wokół mistrza wagi lekkiej w bardzo małej i koszmarnej pod względem akustyki salce. Dziennikarze nie słyszeli swoich pytań  ani odpowiedzi Khabiba. I właśnie dlatego wywiązała się zabawna sytuacja, gdy Orła poproszono po raz drugi lub trzeci o odpowiedź na to samo pytanie podczas tego właśnie wywiadu.

Podirytowany mistrz zaczął więc żartować z mediów, że nie mają do niego żadnych nowych pytań, albo ciągle chcą rozmawiać o jego ojcu i już do końca scruma odpowiadał na pytania, przeplatając je żartami o seniorze rodu Nurmagomedov.

Zapytany przez nas, za czym tęskni najbardziej, gdy jest poza Dagestanem, odpowiedział ze śmiechem:

Najbardziej brakuje mi wtedy ojca.

i zaczął opowiadać, że Abdulmanam to wyjątkowy człowiek, mimo swoich 59 lat nadal sprawy i silny.

Postanowiliśmy więc pociągnąć temat i zapytaliśmy o to, czemu mając samemu tylko 30 lat (połowę wieku swojego ojca) tyle mówi o emeryturze, na co mistrz odpowiedział, że wcale o tym nie myśli, a wręcz skupia się na kolejnych obronach swego pasa.

Cały wywiad znajdziecie poniżej. Polecamy!