Niestety, długo wyczekiwany pojedynek pomiędzy wschodzącą gwiazdą UFC – Khamzatem Chimaevem oraz uplasowanym na 3. miejscu w rankingu dywizji półśredniej, Leonem Edwardsem, który miał zwieńczyć jedną z marcowych gal, ponownie nie dojdzie do skutku.

Prezes amerykańskiego giganta, Dana White zdradził w rozmowie z portalem ESPN, iż „Borz” nie jest w stanie przystąpić do starcia, ze względu na problemy zdrowotne po przebytym zakażeniu koronawirusem.

Jestem przygnębiony. Byłem tak podekscytowany… To było jedno z moich ulubionych, tegorocznych zestawień. Natomiast jedna sprawa, na którą trzeba teraz zwracać uwagę, to zdrowie. Opatrzmy go najlepszą opieką, by mieć pewność, że już wszystko będzie w porządku.

51-promotor dodał także, że obecnie pracują nad znalezieniem przeciwnika dla Leona Edwardsa (18-3), by ten nie musiał już dłużej czekać na walkę.

Sean Shelby jest właśnie w innym pokoju i pracuje nad starciem dla Edwardsa.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ze względu na pozycję, którą Brytyjczyk zajmuje w klasyfikacji, z pewnością znajdzie się wielu chętnych na zastępstwo. Jednym z nich jest Stephen Thompson (16-4-1), który już teraz wyraził chęć skrzyżowania z nim rękawic, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

„Życzę Khamzatowi powrotu do zdrowia!! Leon, dajmy fanom to, co chcą zobaczyć! #3 vs #5!”

Źródło: ESPN.com, Twitter/Stephen Thompson