Konrad Konkel – to właśnie on będzie kolejnym przeciwnikiem młodszego brata Szymona Kołeckiego – Sylwestra. Pojedynek ten uświetni galę Babilon MMA 22, która będzie miała miejsce już 22 maja. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Sylwester Kołecki (2-0) dotychczas dobrze radził sobie w zawodowym MMA. Stoczył dwie walki, obie wygrywając przed czasem. Po raz ostatni widziany był w akcji, podczas dwudziestego wydarzenia, organizowanego przez Babilon. Stanął wówczas w szranki z Adnanem Alicem (13-24) i nie mając większych problemów, skończył go już w pierwszej odsłonie konfrontacji.

Zobacz także: Adrian Błeszyński vs. Piotr Wawrzyniak walką wieczoru na Babilon MMA 22

Konrad Konkel natomiast póki co zaliczył dwa profesjonalne starty – jego bilans na ten moment wynosi 1-1. Debiut odbył w listopadzie 2019 roku, jednakże kompletnie nie poszedł on po jego myśli. Zmierzył się wtedy z aktualnie występującym w Fight Exclusive NIght, Marcinem Filipczakiem (5-1) i musiał uznać jego wyższość, zostając poddanym już w pierwszej rundzie. Udało mu się jednak wrócić na właściwe tory – w czerwcu minionego roku (na Krwawym Sporcie) posłał na deski Dawida Sadowskiego (1-6).

Źródło: Facebook/Babilon MMA