KSW 42. Poznaliśmy pierwsze kursy bukmacherów

MMA to najbardziej nieprzewidywalny sport na świecie, a mimo to zrzesza sporą grupę fanów bukmacherki. Dziś już możemy przedstawić pierwsze kursy od polskich bukmacherów na galę KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie.

Sprawdziliśmy i jedynymi polskimi legalnymi bukmacherami, którzy wystawili już swoje kursy są STS i LVbet. Ten pierwszy udostępnił 5 zestawień, drugi o jedno więcej. A przedstawia się to następująco:

Marcin Wójcik vs. Chris Fields
STS: 1.40 vs. 2.70
LVbet: 1.30 vs. 3.25

Bukmacherzy LVbet widzą zdecydowanego faworyta w osobie byłego pretendenta do pasa. Jeśli ktoś chce postawić na Polaka, kurs STS będzie minimalnie korzystniejszy. W przeciwnym wypadku dużo lepiej będzie ulokować swoje pieniądze w LVbet, gdzie kurs jest wyższy o 0.55.

Łukasz Jurkowski vs. Martin Zawada
STS: 1.60 vs. 2.20
LVbet: 1.73 vs. 2.01

Pewnie sporo osób będzie zaskoczonych, ponieważ w trakcie tymczasowej emerytury „Jurasa”, Martin stoczył 9 walk. Natomiast trzeba oddać Łukaszowi, że przechylił szalę na swoją korzyść w starciu z pretendentem i byłym mistrzem KSW. Dla fanów Polaka atrakcyjniejsza będzie oferta LVbet, a w przypadku chęci zarobienia jak największej sumy na zwycięstwie Zawady, warto wybrać kurs STS.

Michał Materla vs. Scott Askham
STS: 1.45 vs. 2.50
LVbet: 1.38 vs. 2.85

W tym wypadku u obu bukmacherów ewidentnym faworytem jest „Cipao”. Różnica 7 groszy to żadna różnica. Tę dopiero odczujemy jeśli postawimy na Scotta w LVbet, a on oczywiście odniesie zwycięstwo, bowiem oferta jest atrakcyjniejsza.

Mateusz Gamrot vs. Grzegorz Szulakowski
STS: 1.30 vs. 3.15
LVbet: 1.25 vs. 3.60

W całej stawce mistrz kategorii lekkiej KSW jest największym faworytem, a 1.25 w LVbet to najniższy kurs ze wszystkich. Trzeba jednak przyznać, że wygrana „Szuliego” w obu przypadkach da zarobić amatorom zakładów bukmacherskich, a oferta w LVbet jest bardziej kusząca.

Mamed Khalidov vs. Tomasz Narkun
STS: 1.45 vs. 2.50
LVbet: 1.60 vs. 2.20

W starciu Champion vs. Champion naturalnym faworytem jest Czeczen, ale bukmacherzy z LVbet nie są tego aż tak pewni jak Ci z STS. Różnica między kursami w STS wynosi aż 1.05, podczas gdy w LVbet tylko 0.60.

Karolina Owczarz vs. Paulina Raszewska
LVbet: 2.50 vs. 1.47

Faworytką nie tylko wśród środowiska jest trenerka KSW Cross Fight Gym z licznymi sukcesami w sportach uderzanych. Trzeba jednak pamiętać, że to MMA i gdzie oraz z kim trenuje ex-dziennikarka Polsatu. W starciu debiutantek sensowniejszym ruchem byłoby postawić na kurs korzystniejszy dla naszego portfela, albo… wstrzymanie się z ryzykiem, bo to starcie, o którym jako chyba jedynym tutaj można powiedzieć „50 na 50”.

 

Źródło: STS.pl / LVbet.pl