KSW 47: karta prawie kompletna. Co już wiadomo o gali w Łodzi?

źródło: materiały prasowe KSW

Do gali KSW 47 w łódzkiej Atlas Arenie nieco ponad miesiąc, a na karcie walk pozostają jeszcze tylko dwa tajemnicze zestawienia. Przedstawiamy poniżej komplet oficjalnie potwierdzonych informacji na temat kolejnej gali największej organizacji MMA w Polsce.

W walce wieczoru marcowej gali zmierzą się mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej i jedyny zawodnik, który pokonał w KSW Mameda Khalidova, Tomasz Narkun. Stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika.

Na KSW 47 dojdzie także do starcia dwóch olbrzymich sił. Naprzeciw siebie staną „najsilniejszy człowiek na Ziemi”, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki.

W innej z głównych walk wieczoru dojdzie do hitowego starcia pomiędzy byłymi mistrzami wagi półśredniej, Borysem Mańkowskim i Dricusem du Plessis.

Karta walk KSW 47 (aktualna na 10 lutego) prezentuje się następująco:

Walka wieczoru:
265 lbs.: Phil de Fries (16-6) vs. Tomasz Narkun (16-2)

Pozostałe:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (12-6, 1 NC) vs. Szymon Kołecki (6-1)
170 lbs.: Dricus du Plessis (12-2) vs. Borys Mańkowski (19-7-1)
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA
145 lbs.: Marcin Wrzosek (13-5) vs. Daniel Torres (8-4)
125 lbs.: Karolina Owczarz (1-0) vs. Aleksandra Rola (2:0)
155 lbs.: Maciej Kazieczko (4-1) vs. Bartłomiej Kopera (9-4)
135 lbs.: Dawid Gralka (6-2) vs. Paweł Polityło (3-1)

Zapraszamy Was także do przesłuchania wywiadów, jakie przeprowadziliśmy w ostatnim czasie z zawodnikami, których zobaczymy w Łodzi:

źródło: KSW