Karolina Owczarz mimo wielu problemów napotkanych w pojedynku, okazała się być lepsza od Moniki Kucinic na pełnym dystansie.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś dostępu do gali KSW 61, kup PPV z naszego linku.

Runda 1:

Po minucie skakania po klatce, w końcu rywalki zdecydowały się wymienić uderzeniami. Ruchliwość Karoliny Owczarz sprawiała sporo problemów ze skróceniem dystansu Monice Kucinic. Wymiana na uderzenia. Słowenka ruszyła z uderzeniami, po których Polka się zachwiała i szybko zeszła do parteru, z czym nie miała najmniejszych problemów. Po chwili kontroli bez ciosów, Owczarz utorowała sobie dogodną pozycję do zapięcia duszenia trójkątnego nogami. Kucinic dobrze się broniła, skręcając głowę w kierunku rywalki. Kilka ciosów po stronie zawodniczki z Polski.

Runda 2:

Dwa ciosy Moniki. Owczarz nie dawała się zamknąć pod siatką, do czego nieustannie dążyła jej rywalka. Mocny prawy Słowenki doszedł do głowy Karoliny, która spróbowała obalenia, lecz nieudanego. Middlekick Kucinic. Zero zarówno prób jak i samych ciosów w wykonaniu Owczarz, ruszenie po obalenie, które udanie sfinalizowała, przechwytując kopnięcie rywalki. Aktywna praca krótkimi łokciami z dołu w wykonaniu Kucinic. Uderzenia Owczarz.

Runda 3:

Próby ciosów Słowenki, dociśnięcie do siatki w wykonaniu Owczarz. Siłowanie się o sprowadzenie po stronie Karoliny, dobra obrona w wykonaniu rywalki. Spory błąd polskiej zawodniczki, oddanie pleców. Neck crank mocno siłowy w wykonaniu Kucinic. Słowenka w pozycji bocznej, Owczarz próbowała wyciągnąć rękę do dźwigni, co przeciwniczka wykorzystała do wyniesienia i rozbicia. Dojście do balachy w wykonaniu Polki. Przetoczenie, z góry zawodniczka szykująca się do tej walki w warszawskim WCA. Ciosy młotkowe i łokcie w wykonaniu Owczarz. Kolejna próba zapięcia trójkąta rękoma przez Karolinę, kolana na korpus. Dojście do dosiadu w wykonaniu Owczarz, która rozpuściła ręce i starała się skończyć pojedynek, jednak zabrakło czasu.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Karolinę Owczarz jako zwyciężczynię walki.