Michał Domin z pierwszą wygraną walką w organizacji KSW nad debiutującym i biorącym walkę w zastępstwie Szymonem Karolczykiem.

Runda 1:

Podwójny lewy Michała Domina. Niskie kopnięcie w jego wykonaniu. Szymon Karolczyk odpowiedział kombinacją rozpoczętą od niskiego kopnięcia. Klincz, kontrola pod siatką w wykonaniu Domina, zerwanie z ciosem. Lewy prosty, niskie kopnięcie Michała. Karolczyk z niecelną akcją ciosami sierpowymi i próbą frontalnego kopnięcia na korpus. Nieudane zejście do nogi po stronie zawodnika trenującego w Ankosie. Frontkick Karolczyka, wycięcie niskim kopnięciem w wykonaniu oponenta. Obszerne sierpowe w wykonaniu Domina, krótkim podbródkowy w odpowiedzi ze strony rywala. Błąd w wykonaniu Domina, który przeciwnik wykorzystał do próby zapięcia anakondy, lecz nie zdołał przełożyć nogi i walka powróciła do stójki, tam Karolczyk zasypał przeciwnika serią uderzeń pod siatką i kolanem.

Runda 2:

Krótki lewy prosty w wykonaniu Domina, mocny prawy po stronie Szymona. Klincz, Michał dopychał przeciwnika do siatki, Szymon zapiął klamrę, uchwyt został zerwany. Wymiany ciosami, lewy Domina, czytelne wejście w nogi zawodnika z Ankosu. Udane obalenie po stronie Domina! Karolczyk starał się przetoczyć przeciwnika, lecz nieskutecznie, uciekł do siatki. Pojedynek powrócił do stójki, czytelny atak zawodnika biorącego walkę w zastępstwie. Kolejne obalenie w kontrze na kolano przez Domina. Odwrotny trójkąt w wykonaniu Michała. Na zakończenie rundy, Karolczyk doszedł do dźwigni na nogę, lecz zabrakło czasu, aby wykończyć technikę.

Runda 3:

Mocne niskie kopnięcie po stronie Domina. Presja wywierana przez zawodnika klubu Oktagon, niewiele akcji z obu stron. Nieudane wejście w nogi w wykonaniu Karolczyka. Frontalne kopnięcie zawodnika poznańskiego klubu. Lewy doszedł do szczęki Szymona. Wciągnięcie rywala do parteru w wykonaniu Szymona, chęć dojścia do dźwigni na nogę. Daleko poza celem. Dojście do dosiadu, przetoczenie w wykonaniu Karolczyka! Nieudane przejście nóg, Karolczyk wstał, nie i zdołał już nic zrobić.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Michała Domina jako zwycięzcę walki.

Zapraszamy także do słuchania naszego komentarza NA ŻYWO: