Marian Ziółkowski obronił pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej po raz trzeci, po niesamowicie bliskiej walce z Sebastianem Rajewskim.

Runda 1:

Niskie kopnięcie po stronie Sebastiana Rajewskiego. Akcja ponowiona po chwili. Latające kopnięcie na korpus Mariana Ziółkowskiego. Lewy na tułów w wykonaniu pretendenta. Lowkick poznaniaka. Dwa ciosy proste w wykonaniu aktualnego mistrza. Zamknięty przez chwilę na siatce Ziółkowski. Dobry prosty w wykonaniu czempiona. Przechwycone kopnięcie Mariana, cios na korpus po stronie pretendenta. Latające kolano Mariana. Dobry balans i unikanie ciosów przez Sebastiana. Szukanie kontr po stronie Rajewskiego.

Runda 2:

Niecelne wysokie kopnięcie w wykonaniu Ziółkowskiego, w wyniku którego stracił równowagę. Okopane nogi mistrza przez pretendenta. Krótki prawy po stronie Sebastiana. Middlekick po stronie „Golden Boya”. Próby szukania ciosów prostych przez Mariana. Potężny cios Rajewskiego posłał mistrza na deski! Przechwycone kopnięcie przez Rajewskiego, zejście do parteru przez pretendenta. Dobry łokieć z góry po stronie poznaniaka. Marian straszył dźwignią na łokieć, choć Sebastian rozczytał zamiary przeciwnika.

Runda 3:

Wysokie kopnięcie po stronie pretendenta. Kopnięcie Mariana. Wymiany na krótkie ciosy z bliskiego dystansu. Prawy Ziółkowskiego. Lowkick po stronie pretendenta. Niewiele akcji z obu stron. Kopnięcie Ziółkowskiego. Presja tym razem wywierana przez „Golden Boya”. Dwa ciosy na korpus w wykonaniu Mariana. Dwa niecelne sierpy w wykonaniu pretendenta. Zejście pod ciosem prostym Ziółkowskiego, kontra ze strony poznaniaka. Dwa dobre ciosy Mariana, ciosy na korpus Rajewskiego. Lowkick bity przez pretendenta. Obrotówka przepuszczona przez aktualnego mistrza.

Runda 4:

Headkick w wykonaniu Ziółkowskiego. Po chwili akcja ponowiona. Cios na korpus w wykonaniu Sebastiana. Niecelny frontkick w wykonaniu warszawiaka. Podwójny lewy prosty Sebastiana. Podwójne niskie kopnięcie czempiona. Kombinacja ciosami prostymi i wysokim kopnięciem po stronie Mariana. Młot w stójce, niczym Artema Lobova w wykonaniu Ziółkowskiego. Lowkick po stronie Rajewskiego. Znacznie spadło tempo pretendenta. Prawy bity na prawy. Frontkick na korpus w wykonaniu Ziółkowskiego. Kombinacje 1-2 z obu stron.

Runda 5:

Prawy w wykonaniu Mariana. Kopnięcie Rajewskiego. Frontalne kopnięcie po stronie Mariana, celny. Latające kopnięcie na tułów bite przez mistrza. Lowkick pretendenta. Próba wysokiego kopnięcia w wykonaniu Ziółkowskiego. Akcja po przekroku, próby ciosów czempiona. „Golden Boy” spychany na siatkę. Niecelne uderzenia i kopnięcia w wykonaniu mistrza. Dobry lewy Rajewskiego. Dobry lewy sierpowy bity przez Sebastiana. Backfist po stronie Ziółkowskiego. Próba latającego kolana, ciosy z krótkiego dystansu w wykonaniu Ziółkowskiego. Prawy, lewy po stronie Mariana. Zamachowy sierpowy mistrza. Cios na korpus bity przez Rajewskiego. Wymiany na kopnięcia. Niecelne ciosy 1-2 w wykonaniu Mariana. Dobry lewy sierpowy „Golden Boya”. Rajewski chciał iść na wymianę na sam koniec rundy, wyszedł z niej na pewno zwycięsko.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Mariana Ziółkowskiego jako zwycięzcę walki. 2x 48-47, 49-46