Dominik Humburger jednogłośnie wypunktował Jorge Bueno, który wziął walkę z doskoku.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Dominika Humburgera. Kolejne niskie kopnięcia ze strony miejscowego zawodnika. Prawy Jorge Bueno, próby ciosów sierpowych, lecz większość niecelna. Lowkick ze strony Brazylijczyka. Prawy w wykonaniu Humburgera. Wymiany na ciosy sierpowe, celniejszy był zawodnik z Brazylii. Frontalne kopnięcie na głowę po stronie Bueno. Zejście po nogi w wykonaniu Brazylijczyka, lecz nieskuteczne. Klincz pod siatką, zerwanie ciosem podbródkowym w wykonaniu Czecha. Dobre uderzenia Humburgera pod siatką. Ponowne szukanie parteru przez Bueno. Klincz pod siatką, ciosy na korpus po stronie Dominika. Cios na korpus ze strony Humburgera. Próba latającego kolana w wykonaniu Humburgera.

Runda 2:

Próba sprowadzenia po stronie Bueno, dobrze wybroniona przez rywala. Zejście po nogi, dobra akcja Brazylijczyka! Uzyskał to, co chciał. Próba przejścia do dosiadu. Ruchliwy Humburger próbował za wszelką cenę powrócić na nogi. Ciosy Bueno z góry. Dojście do dosiadu! Humburger wykorzystując siatkę zdołał odwrócić pozycję i znaleźć się w gardzie swojego rywala. Pojedynek powrócił na nogi. Dobra kombinacja ze strony Bueno. Udane sprowadzenie zawodnika z Brazylii. Powrót na nogi.

Runda 3:

Dobra akcja bokserska po stronie Humburgera. Nieudane sprowadzenie Bueno, dobry odrzut bioder Humburgera. Dobry prawy Bueno, szukanie obalenia, lecz nadal nieudanie. Lewy Dominika. Lewy na dół, prawy na górę po stronie Czecha. Bueno z dobrymi uderzeniami. Niskie kopnięcia Humburgera. Prawy zawodnika z Czech, poprawka lewym, Brazylijczyk ponownie szukał obalenia. Krótkie ciosy ze strony Humburgera. Prawy sierpowy Brazylijczyka. Niskie kopnięcie miejscowego zawodnika. Lewy na odejściu po stronie Dominika. Lewy sierpowy Brazylijczyka. Dobre ciosy sierpowe dochodziły do głowy Humburgera. Udana próba sprowadzenia na zakończenie rundy. Humburger doczołgał się do siatki, jednak został do końca walki skontrolowany w parterze.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Dominika Humburgera jako zwycięzcę, punktując 3x 29-28.