Michał Kita pokonał Daniela Omielańczuka przez TKO w 3. rundzie.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Michała Kity. Kopnięcie na korpus ze strony „Masakry”. Niskie kopnięcie Daniela Omielańczuka, udane sprowadzenie ze strony Kity. Ciosy z dołu po stronie Omielańczuka. Daniel szukał możliwości odwrócenia pozycji. Kita spuścił na głowę rywala kilka ciosów. Pojedynek powrócił na nogi. Wysokie kopnięcie Kity. Dobry lewy w wykonaniu Omielańczuka! Kita się zachwiał. Wysokie kopnięcie Kity. Lowkick. Lewy Daniela. Wymiana na lowkicki. Prawy Omielańczuka. Niskie kopnięcia Kity. Ponowna próba zejścia do parteru przez Kitę. Omielańczuk oddał plecy, zbierał ciosy od rywala. Omielańczuk próbował za wszelką cenę powrócić do stójki. Kita trafił do dosiadu. Omielańczuk powrócił do stójki! Middlekick Omielańczuka.

Runda 2:

Próba ciosów sierpowych w wykonaniu Omielańczuka. Kita zepchnięty na siatkę. Lewy podbródkowy zawodnika z WCA. Frontalne kopnięcie na korpus ze strony Kity, dobre kolano na głowę. Krótki lewy sierpowy po stronie Omielańczuka. Zejście po nogi w wykonaniu Kity, dobrym odrzutem bioder wybronione przez rywala. Podbródkowy. Kolejna nieudana próba sprowadzania po stronie Kity. Daniel wylądował na górze, Kita szukał możliwości skręcenia się do trójkąta nogami. Sędzia podniósł pojedynek do stójki ze względu na pasywność. Krótkie ciosy Omielańczuka. Prosty „Masakry”.

Runda 3:

Lewy Omielańczuka, podbródkowy Kity, kolano na głowę, sierpowy Kity! Kita ponownie poszukał sprowadzenia, które udało mu się udanie wyegzekwować. Kita trafił do dosiadu, następnie wpiął się za plecy. „Masakra” szukał duszenia. Rozciągnięcie, Omielańczuk w żółwiu zbierał ciosy swojego rywala. Sędzia przerwał pojedynek.