Kacper Koziorzębski po walce dalekiej od technicznej, pokonał ledwie na punkty Borysa Borkowskiego.

Runda 1:

Lewy prosty, lecz poza celem w wykonaniu Borysa Borkowskiego. Szukanie ciosu prawą ręką w wykonaniu Borkowskiego. Kacper Koziorzębski spychany na siatkę, zbierał mnóstwo ciosów. Middlekick „Wióra”. 1-2 Borkowskiego. Prawy Borkowskiego, poprawka lewym. Lewy Koziorzębskiego. Middlekick na korpus po stronie Kacpra. Nieustanna presja ze strony Borkowskiego. Szukanie sprowadzenia w jego wykonaniu, lecz nieskuteczne. Niskie kopnięcie Koziorzębskiego. Kolejne middlekicki „Wióra”. Niskie kopnięcie Kacpra. Prawe sierpowe w wykonaniu Borkowskiego. Kolejny prawy Borkowskiego. Kopnięcie na korpus po stronie Koziorzębskiego. Middlekick Borkowskiego, prawy sierpowy. Kolejne sierpy po stronie Borkowskiego. Absolutnie deklasowany jest Koziorzębski w tym pojedynku. Świetne wysokie kopnięcie w wykonaniu Borkowskiego! Borkowski poszedł po nogę przeciwnika i udanie sprowadził rywala. Szukanie duszenia zza pleców, daleko poza celem. Walka w parterze, potężne młoty Borkowskiego.

Runda 2:

Middlekick Koziorzębskiego po raz kolejny. Walka w klinczu, Borkowski z kolanem na korpus. Prawy sierpowy po stronie „Wióra”. Szukanie sprowadzenia w wykonaniu Borkowskiego. Obrotówka w wykonaniu Koziorzębskiego! Doszła celnie. Kolejne kopnięcie na korpus w wykonaniu Kacpra. Pojedynek obrócił się o 180 stopni. Lewy sierpowy po stronie Koziorzębskiego. Kolejne szukanie sprowadzenia po stronie Borkowskiego. Udane sprowadzenie, lecz tylko na krótką chwilę. Koziorzębski bowiem szybko wstał, choć znajdował się w klinczu pod siatką. Dobry podbródkowy po stronie Koziorzębskiego. Kopnięcia z wyskoku na korpus w wykonaniu „Wióra”. Wymiana na prawe. Krótki prawy po stronie Borkowskiego, obszerny w wykonaniu Koziorzębskiego. Udane obalenie w wykonaniu Borkowskiego na zakończenie rundy.

Runda 3:

Prawy w wykonaniu Borkowskiego. Niskie kopnięcia po stronie Koziorzębskiego. Doskonały prawy po stronie Borkowskiego! Koziorzębski ledwie przytomny! Ciosy sierpowe Borkowskiego! Borkowski nie popisał się jednak elitarnym fight IQ idąc po sprowadzenie, mając zamroczonego przeciwnika na nogach, zamkniętego na siatce. Walka powróciła na nogi. Dociskanie do siatki, przez krótką chwilę. Prawy w wykonaniu Koziorzębskiego. Szukanie podbródkowego „Wióra”, lecz Borkowski ponownie dociskał do siatki i uniknął mocnego uppercuta. Szukanie latającego kolana Koziorzębskiego. Akcja ponowiona! Borkowski ledwie żywy! Sklinczował, uciekał, aby nie przegrać walki przed czasem. Był jednak totalnie nieprzytomny. Borkowski nie wiedział co się dzieje. Niecelna obrotówka Koziorzębskiego, kolejne kolano Kacpra.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Kacpra Koziorzębskiego jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 28-29 na jego korzyść.