Kacper Koziorzębski zabrał '0′ z rekordu Viktora Cervinskiego.

Runda 1:

Niskie kopnięcie w wykonaniu Kacpra Koziorzębskiego. Dobre kombinacje kickbokserskie po stronie Viktora Cervinskiego. Lewy i prawy z niskim kopnięciem w wykonaniu Polaka. Kolejny lowkick Polaka. Doskonałe ciosy Czecha! Piękna kombinacja w kontrze. Dwa niskie kopnięcia Koziorzębskiego. Udane obalenie w wykonaniu polskiego zawodnika. Pojedynek powrócił do stójki. Kopnięcie Kacpra zostało przechwycone przez rywala i to on poszukał obalenia, choć nieskutecznie. Świetny podbródkowy i sierp Koziorzębskiego na rozerwanie klinczu. Ponowne szukanie sprowadzenia przez Cervinskiego, lecz nieskutecznie.

Runda 2:

Wymiany z obu stron od początku rundy. Bardziej ofensywny Viktor, jednak to Kacper był celniejszy. Dwa dobre lowkicki Polaka. Udane sprowadzenie Polaka. Zero oporu ze strony oponenta. Mocny lewy sierp na korpus w wykonaniu Kacpra. Dobra kombinacja lewego na dół i prawego na głowę w wykonaniu „Wióra”. Udane obalenie Koziorzębskiego. Bez również większego oporu, Cervinsky powrócił do stójki. Prawy sierp Czecha. Lewy. Dwa dobre ciosy Kacpra. Middlekick czeskiego reprezentanta. Ogrom ciosów Cervinskiego lądował na głowie Polaka. Dobry podbródkowy Kacpra. Świetna kombinacja bokserska Viktora. Szukanie sprowadzenia przez niepokonanego Czecha. Nieudane. Kontra Polaka – kopnięcie na głowę, kolano i cios!

Runda 3:

Wysokie kopnięcie Czecha, próba frontalnego po stronie Polaka. Niecelne ciosy z obu stron. Szukanie obalenia w wykonaniu Kacpra, lecz dobra obrona Cervinskiego. Prawy Czecha. Cios na korpus po stronie Polaka. Niskie kopnięcie Koziorzębskiego, udane sprowadzenie w jego wykonaniu! Chwila kontroli Polaka, za moment jednak starcie powróciło na nogi. Kolejne udane obalenie Koziorzębskiego. Klincz pod siatką, kontrola Czecha, kolana i łokcie pod siatką!

Sędziowie jednogłośnie wskazali Kacpra Koziorzębskiego jako zwycięzcę, punktując 3x 30-27 na jego korzyść.