Nie jest żadną tajemnicą, że Francja jest jednym z krajów, w których KSW planuje zorganizować wydarzenie. Choć na ten moment brak jakichkolwiek szczegółów, wpis Salahdine’a Parnasse’a sugeruje, iż może do tego dojść szybciej niż się niektórym wydaje.

Odkąd KSW zawarło umowę z Viaplay, zobligowane jest do produkcji aż dwunastu eventów w roku. W związku z tym, zmuszeni są do odwiedzania nowych miejscowości. Przedstawiciele organizacji chętnie chwalą się tym, gdzie udało im się zawitać… Ba – stworzono nawet specjalną grafikę, która zbiera wszystko w jedno miejsce.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oprócz polskich miast, szefostwo organizacji raz po raz wspomina także o ekspansji nowych, zagranicznych rynków. Udało się już zawitać do Czech, a coraz częściej wspomina się również o Francji, skąd pochodzi obecny pełnoprawny mistrz kategorii piórkowej oraz posiadacz tymczasowego pasa wagi lekkiej – Salahdine Parnasse (17-1). To właśnie on zamieścił w przestrzeni internetowej bardzo interesujący wpis, sugerujący galę w jego kraju. 

„Wkrótce.”

skomentował krótko, oznaczając francuski profil organizacji.

Zobacz także: Robert Ruchała – walka o pas z Eskievem | Śmiełowski | Walka z Parnasse? [WYWIAD]

Pomóc w wyprzedaniu tamtejszego obiektu zdecydowanie mógły także Ramzan Jembiev (4-1). Zawodnik, który od dawna występuje w barwach Trójkolorowych i trenuje w Atch Academy, cieszy się tam ogromną popularnością. Zobaczymy więc, co z tego wszystkiego wyniknie.

Źródło: Instagram/KSW, Instagram/Salahdine Parnasse