KSW odniosło się krótko do podanej przez nas wczoraj informacji o wypadnięciu Andrzeja Grzebyka z walki wieczoru KSW 94.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Przypomnijmy – wedle naszych informacji, Andrzej Grzebyk wypadł z rewanżowego starcia z Adrianem Bartosińskim na XTB KSW 94. Powodem ma być kontuzja, która uniemożliwia „Double Champowi” udział w mistrzowskim starciu w najbliższą sobotę. Jak udało się nam dowiedzieć, zastąpi go Igor Michaliszyn, który sposobił się do powrotu do klatki na czerwcowej gali w Olsztynie.

Zgodnie z naszymi przypuszczeniami, KSW postanowiło konkretnie odnieść się do pogłosek podczas konferencji prasowej zaplanowanej w poniedziałek. Wcześniej jednak organizacja zamieściła krótkie oświadczenie na swoich social mediach.

W odpowiedzi na pojawiające się w sieci spekulacje na temat walki wieczoru gali XTB #KSW94, pragniemy poinformować, że wszelkie informacje na ten temat zostaną podane podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Złotych Tarasach.

czytamy na profilu KSW.

Zapewne, gdyby w doniesieniach, którymi się wczoraj podzieliliśmy, były jakieś nieścisłości, organizacja KSW od razu by je zdementowała. Możemy zatem spowiedziewać się potwierdzenia naszych hiobowych wieści z wczoraj.

Zobacz także: Będzie konferencja prasowa przed KSW 94. Wiemy, kto się pojawi