Na gali UFC 303 ujrzymy ponownie w akcji byłego podwójnego mistrza UFC- Conora McGregora. Organizacja zaczyna już mocno promować powrót swojej gwiazdy.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wiele można powiedzieć o Conorze McGregorze, ale nie da się odmówić mu zdolności do wzbudzania emocji. I właśnie w tę stronę idzie promocja powrotu do klatki niepokornego Irlandczyka. Warto zobaczyć krótką zapowiedź opublikowaną właśnie na profilu ESPN. Tajemniczo, z patosem – tak się buduje odpowiednią atmosferę wokół walki.

Conor McGregor zmierzy się 29 czerwca z Michaelem Chandlerem na UFC 303 w Las Vegas. „The Notorious” jest prawdziwym mistrzem jeśli chodzi o generowanie zainteresowania wokół walk, które toczy w UFC. Gale z jego udziałem biją rekordy sprzedaży biletów oraz PPV.

McGregor ostatni raz w oktagonie widziany był w lipcu 2021 r. Przegrał wówczas z Dustinem Poirierem przez bardzo bolesną kontuzję nogi, która mogła go wykluczyć już na stałe z uprawiania zawodowego sportu. Irlandczyk jednak nie poddał się i po długiej rehabilitacji wrócił na matę.

Zobacz także: Mańkowski vs. Adamek? „Większość ludzi powie, że Borysa powaliło”

źródło: ESPN