Choć wydawało się to być prawie niemożliwe, Georges St. Pierre wróci do rywalizacji! Po raz kolejny zobaczymy go w akcji już 14 grudnia. Były mistrz podejdzie do walki w formule brazylijskiego jiu-jitsu.

Georges St. Pierre (26-2) to absolutna ikona światowego MMA. Przez wiele lat rywalizował on pod sztandarem globalnego potentata, zdobywając najważniejsze trofea. O jego ewentualnym powrocie do klatki mówiło się bardzo dużo jeszcze, gdy występował tam także niepokonany Khabib Nurmagomedov (29-0). Ostatecznie jednak nie udało się do tego doprowadzić, więc wszyscy kibice zmuszeni byli jedynie obejść się smakiem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Okazuje się natomiast, iż legendarny Kanadyjczyk podejdzie jeszcze do rywalizacji. Co prawda takowa nie odbędzie się w formule MMA, a brazylijskiego jiu-jitsu, jednakże obok takiego powrotu nie można przejść obojętnie. Jego start będzie miał miejsce 14 grudnia, podczas transmitowanego na UFC Fight Pass wydarzenia. Na ten moment nieznany jest jeszcze przeciwnik.

Zobacz także: Wielkie nazwiska wprowadzone do UFC Hall of Fame

St. Pierre po raz ostatni widziany był w akcji pod koniec 2017 roku. Podczas UFC 217 podszedł do mistrzowskiej konfrontacji z Michaelem Bispingiem (30-9) i prowadząc starcie, ostatecznie poddał go w trzeciej odsłonie. Wydłużył tym samym swoją serię zwycięstw aż do trzynastu.

Źródło: Twitter/UFC