Mateusz Legierski niebawem wraca do klatki OKTAGON MMA! Jak czytamy w mediach organizacji, 20 maja skrzyżuje on rękawice z mającym na koncie ponad 20. zawodowych startów, Matejem Kuznikiem.

Po krótkiej przygodzie w KSW zakończonej z bilansem 1-1, Mateusz Legierski (8-1) powrócił do czesko-słowackiego OKTAGON MMA. W lipcu minionego roku stanął tam w szranki z Matousem Kohoutem (8-5), ostatecznie pokonując go przed końcowym gongiem. Wrócił tym samym na ścieżkę zwycięstw po wcześniejszej porażce doświadczonej z rąk Romana Szymańskiego (17-6).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oficjalnie potwierdzono już kolejny występ „Dynamita”. Ten będzie miał miejsce 20 maja, podczas OKTAGON 43. Polak zawalczy wtedy z doświadczonym Czechem, legitymującym się rekordem 18-7 – Matejem Kuznikiem. Starcie rozegra się w limicie kategorii lekkiej.

Kuznik podejdzie do rywalizacji po dwóch wygranych. W grudniu 2022 roku pokonał przed czasem Ozana Aslanera (8-5-1), a rok wcześniej uporał się na pełnym dystansie z Krisztian Simon (10-6). Pojedynek z Legierskim będzie dla niego już dziesiątym pod sztandarem największej organizacji MMA za naszą południową granicą.

Zobacz także: Patrik Kincl zawalczy z Karlosem Vemolą na majowym OKTAGON 43

Źródło: Twitter/OKTAGON MMA