20 maja organizacja OKTAGON MMA ponownie zawita do O2 Areny w Pradze. Właśnie ogłoszono, że podczas zaplanowanej na ten termin 43. edycji, zobaczymy rewanżowe starcie pomiędzy Patrikiem Kinclem oraz Karlosem Vemolą.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Patrik Kincl (26-10) obecnie startuje pod sztandarem czesko-słowackiego OKTAGON MMA, gdzie wygrał dwa kolejne pojedynki i sięgnął po mistrzowski pas kategorii do 84 kilogramów. Ostatnim zawodnikiem, który zdołał go pokonać, był Roberto Soldic (20-3) – miało to miejsce, kiedy obaj startowali jeszcze w największej organizacji MMA nad Wisłą, KSW. Szansę na poprawienie rekordu i co dla niego z całą pewnością ważniejsze – zrewanżowanie się za kontrowersyjną przegraną sprzed lat Karolowi Vemoli (33-6), będzie miał 20 maja, przy okazji gali z numerem 43. Oficjalnie ogłoszono to za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ich rewanż pierwotnie miał się rozegrać pod koniec 2022, na OKTAGON 38. „Terminator” zmuszony był jednak wówczas wycofać się ze starcia z powodu problemów zdrowotnych. Trzymamy więc kciuki, by tym razem udało się obu wejść do klatki, bowiem walka ta niesie za sobą również ogromny bagaż emocjonalny.

Zobacz także: Rewanż odwołany. Karlos Vemola wypada ze starcia z Kinclem na OKTAGON 38

Źródło: Twitter/OKTAGON MMA