Dbając o ciągły rozwój, największa, polska organizacja MMA – KSW nieustannie sięga po zawodników, którzy dobrze wpasują się w ich struktury. Właśnie ogłoszono nowego fightera, który zasili dywizję do 66 kilogramów. Lom-Ali Eskiev, bo o nim mowa, może być znany polskiej publiczności chociażby z wcześniejszych startów pod sztandarem ACA. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Lom-Ali Eskiev legitymuje się profesjonalnym rekordem 17-5. Aktualnie posiada serię dwóch triumfów. Po raz ostatni postawił stopę w klatce, w sierpniu minionego roku, gdy podczas gali ACA 109 skrzyżował rękawice z Oemerem Cankardeslerem (12-9-2). „Leon” nie dał wówczas większych szans swojemu oponentowi, kończąc go już w pierwszej odsłonie walki. Wcześniej – również przed czasem – pokonał Dmitriya Parubchenko (15-2).

Zobacz także: ACA 109 – wyniki gali

Eskiev dołącza do dywizji, gdzie pas aktualnie należy do Daniela Torresa (12-4). Patrząc na jego umiejętności sportowe, możliwe, że po wcześniejszym potwierdzeniu ich poprzez pokonanie jakiegoś wysoko notowanego zawodnika, już wkrótce otrzyma możliwość zmierzenia się o najważniejsze trofeum.

Źródło: Instagram/KSW