Łukasz Rajewski i Marian Ziółkowski na celowniku Grzegorza Szulakowskiego

247
źródło: KSW, Facebook

Już prawie rok mija od ostatniego pojedynku Grzegorza Szulakowskiego (9-4). Popularny „Szuli” na Instagramie wyzwał do walki Łukasza Rajewskiego (10-6). Dodał również, że po pokonaniu reprezentanta klubu Czerwony Smok Poznań chciałby dostać rewanż z Marianem Ziółkowskim (21-8-1)

„Raju jaki Pejić? Coś tam kiedyś podkrecales. Wiec Dzwon tam chłopie i się Napierdalamy! Najpierw Ty potem Ziółkowski po pelnym obozie przygotowawczym nie na pół gwizdka z doskoku króciutko. Mam nadzieję do zobaczenia!”

Grzegorz „Szuli” Szulakowski w swojej karierze walczył dla takich organizacji jak: FEN, TFL czy PLMMA. Od 2015 roku związany jest z federacją  KSW. Jednak aktualnie posiada fatalną serię trzech porażek z rzędu. W ostatnim boju na KSW 52 został znokautowany przez Shamila Musaeva (13-0).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Łukasz „Raju” Rajewski jest niezwykle widowiskowo walczącym zawodnikiem. Obecnie jest fali dwóch wygranych w ciągu. W poprzednim występie na KSW 54 po świetnej batalii wypunktował Bartłomieja Koperę (9-6).

Marian „Golden Boy” Ziółkowski jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Na swoim koncie ma ponad 30 stoczonych pojedynków. W ostatnim boju na KSW 54 przegrał na punkty z Mateuszem Gamrotem (17-1).

Zobacz także: Starcie Junior dos Santos vs. Ciryl Gane dodane do rozpiski UFC 256

źródło: Instagram