Wczoraj organizacja potwierdziła oficjalnie zestawienie Omielańczuk vs. Umiev, a dziś dowiadujemy się kolejnych dwóch ciekawych walkach dodanych do karty ACA 92.

Barnatt vs. Gonzales
W kolejnym zestawieniu ACA 92, tym razem waga półciężka, dobrze znany polskim fanom MMA Luke Barnatt (14-6). Ten angielski zawodnik pewnie nie wspomina dobrze pojedynków z Polakami. Ostatnią walkę na ACB 88 przegrał z Karolem Celińskim, a wcześniej na ACB 54 został znokautowany przez Mameda Khalidova. Barnatt walcząc dla ACB aż trzy razy musiał uznać wyższość rywali, ale dopisał też do swojego rekordu dwa zwycięstwa. Na Torwarze jego przeciwnikiem będzie Jorge Gonzales (14-4), piekielnie mocny i szybki zawodnik z Meksyku. Wszystkie jego zawodowe pojedynki kończyły się najpóźniej w czwartej minucie walki! Zawodnik jest zdecydowanie na fali wznoszącej, bo od czerwca 2016 roku nie przegrał żadnej walki. Komu w tym pojedynku będą sprzyjać polscy fani MMA?

Smoldarev vs Johnson
W kategorii ciężkiej zobaczymy pojedynek zawodników z zagranicy. Denis Smoldarev (13-4) z Estonii zmierzy się z Amerykaninem, Tony Johnsonem (12-4). Tu również można spodziewać się emocjonującej walki. Aż 12 z 17 zawodowych pojedynków Estończyka kończyło się przed czasem, z czego aż 9 w pierwszej rundzie.  Johnsona część fanów MMA może pamiętać z gal One FC czy Bellatora, a ostatnio WFCA. Ten zawodnik ustępował w klatce tylko światowej czołówce. W 2018 roku Amerykanin nie przegrał żadnej walki, dopisując do swojego rekordu jeden remis i jedno zwycięstwo.

Less show, more fighting
Wiemy już, że w walce wieczoru gali ACA 92 zobaczymy jednego z najmocniejszych polskich półciężkich. Karol Celiński (16-6-1) zawalczy o pas z obecnym mistrzem dywizji, Dovletdzhanem Yagshimuradovem (16-5-1). Zawodnik z Turkmenistanu wygrał sześć ostatnich pojedynków, w tym aż pięć zakończył przed czasem.

Oprócz Celińskiego i Omielańczuka, na gali ACA 92, kibice będą mogli zobaczyć także pojedynki Marcina Helda, Piotra Strusa i Aslambeka Saidova. Organizator zapowiada, że to nie koniec polskich nazwisk na karcie walk, gdzie zaplanowano aż 14 pojedynków z udziałem najmocniejszych zawodników z Polski i zagranicy. Tylko do 6 stycznia trwa przedsprzedaż biletów na galę ACA 92. Fani MMA mogą teraz zakupić bilety w promocyjnych cenach już od 60 zł. Szczegóły na eventim.pl.

BILETY NA EVENTIM.PL -> http://bit.ly/BILETYACA92

KARTA WALK ACA 92:

Walka wieczoru 93 kg
Karol Celiński (16-6) vs Dovletdzhan Yagshimuradov (16-5)

Karta główna
70 kg: Marcin Held (25-7) vs Abdul-Aziz Abdulvakhabov (15-2)
77 kg: Aslambek Saidov (22-5) vs Ciro Rodrigues (22-8)
84 kg: Piotr Strus (13-4) vs Ibragim Chuzhigaev (12-5)
+93 kg: Daniel Omielańczuk (20-9) vs Zelimkhan Umiev (11-2)
93 kg: Luke Barnatt (14-6) vs Jorge Gonzales (14-4)
+93 kg: Deniss Smoldarev (13-4) vs Tony Johnson (12-4)

Informacja prasowa