Organizacja KSW postanowiła wzmocnić żeńską dywizję. Jak możemy wyczytać w mediach czeskiej zawodniczki – Magdaleny Sormovej, ta podpisała właśnie umowę z największą federacją nad Wisłą. 

Magdalena Sormova legitymuje się zawodoweym rekordem 11-3. W ostatnim czasie związana była z OKTAGON MMA, gdzie zdążyła stoczyć trzy pojedynki, z czego dwa zwyciężyła. Minione starcie odbyła w lipcu bieżącego roku, gdy podczas gali z numerem 26 stanęła w szranki z Chiarą Penco (6-3) i nie mając większych problemów, poddała ją już w inauguracyjnej odsłonie. Wcześniej musiała uznać wyższość naszej krajanki, Eweliny Woźniak (6-0), jednogłośnie przegrywając z nią na kartach sędziowskich.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po przygodzie za naszą południową granicą, Sormova będzie teraz występować pod sztandarem KSW. Kontrakt został już popisany i choć nie wiadomo, kto będzie jej przeciwniczką podczas debiutu – ponoć wkrótce ma to zostać ujawnione.

Jej profesjonalna kariera trwa od 2013 roku. W tym czasie miała okazję toczyć walki w róznych zakątkach świata. Występowała w takich organizacjach, jak chociażby LFN, Invicta FC, WWFC, czy Pancrase.

Źródło: Instagram/Magdalena Sormova