Strona główna Aktualności Magdalena Żuchowska po zwycięskiej walce: „Nie ma we mnie agresji, muszę się... AktualnościWywiady Magdalena Żuchowska po zwycięskiej walce: „Nie ma we mnie agresji, muszę się tego uczyć” [WYWIAD] Przez Marek Romanowski - 22/01/2021 Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp Rozentuzjazmowana Magdalena Żuchowska po zwycięskiej amatorskiej walce na Armia Fight Night 9, o pracy z psychologiem i radości ze zwycięstwa po dłuższym czasie. POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Aktualności Jakub Wikłacz zabrał głos po kontuzji. Są pierwsze konkrety w sprawie powrotu do UFC Aktualności Charles Oliveira ujawnia kulisy: „Conor McGregor miał walczyć ze mną” Aktualności Israel Adesanya nie składa broni: „Moje ego nie pozwala mi zakończyć kariery”