Grupa menadżerska Artnox Fight Sport posiada już ugruntowaną pozycję na polskim i europejskim rynku mieszanych sztuk walki. Należy do nich wielu świetnych zawodników takich jak Andrzej Grzebyk, Dominik Zadora czy Ivan Buchinger. Teraz do tej grupy dołączył zawodnik Marcin Sianos (4-4).
Reprezntant Berserker’s Team Kołobrzeg oraz Ankos MMA jest solidnym zawodnikiem na światowej scenie MMA. Ostatnio miesza zwycięstwa z porażkami. W ostatnim występie na FEN 26 przegrał przez TKO z Szymonem Bajorem (20-8). Miał zawalczyć na FEN 27, ale musiał się wycofać z powodu kontuzji.
źródło: Twitter, Marcin Sianos















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)






