Podczas studia Polsatu Sport w trakcie gali Babilon MMA 10 Daniel Skibiński ogłosił, kiedy i z kim zawalczy w obronie pasa mistrzowskiego.

Daniel Skibiński (14-5) przez ostatnie 2 tygodnie był zestawiany przez fanów MMA w mediach społecznościowych z mistrzem FEN, Andrzejem Grzebykiem. Do takiej walki jednak nie dojdzie.

Zwróciliśmy się z takim pytaniem do drugiej strony, ale dostaliśmy odmowę.

zdradził Skiba, a dopytany przez stojącego obok managera Grzebyka, Artura Gwoździa, od kogo dostał tę odmowę, sprecyzował:

Od samego Andrzeja, który powiedział, że nie będzie się bił za jakieś śmiesznie pieniądze.

Co ważne, Skibiński ogłosił, że 20 grudnia na gali Babilon MMA 11 przystąpi do obrony pasa mistrzowskiego organizacji, a jego rywalem będzie znany polskim fanom z organizacji KSW, Marif Piraev (28-2-1).

Piraev pozostaje niepokonany w zawodowym MMA od ośmiu walk. Ostatnie boje toczył pod szyldem takich organizacji jak Premier Global Championship, Titan Global Championship czy GR Promotion – Thunder.

Skibiński, niesiony falą ośmiu kolejnych wygranych, wejdzie do klatki Babilon MMA po raz piąty. Pas mistrzowski Skiba zdobył pokonując Pawła Pawlaka na gali Babilon MMA 6 w grudniu ubiegłego roku.