Choć Conor McGregor ostatni raz zameldował się w oktagonie w lipcu 2021, w ostatnich tygodniach jest o nim bardzo głośno. Teraz zapowiada, że niebawem podzieli się z kibicami nazwiskiem rywala, a także dokładnym terminem walki.

Na przestrzeni lat Conor McGregor (22-6) wypracował sobie status najbardziej rozpoznawalnego zawodnika MMA na świecie. Nic więc dziwnego, że mnóstwo kibiców czeka na jego powrót. Ten niejednokrotnie był już ogłaszany, lecz ostatecznie nic konkretnego z tego nie wynikało. Możliwe jednak, iż niebawem ulegnie to zmianie.

Kilka dni temu prezes globalnego potentata ogłosił, że spotka się z „Notoriousem”, by dogadać szczegóły kolejnego pojedynku.

Zobacz także: Powrót McGregora coraz bliżej? “Coś wymyślimy”

Teraz sam Irlandczyk zdradził, iż początkiem roku ogłoszone zostanie kolejne starcie z jego udziałem. Bardzo możliwe, że to rozegra się w kwietniu, podczas jubileuszowego wydarzenia UFC 300.

„Datę mojej walki oraz przeciwnika ogłoszę w Nowy Rok 2024.”

„Najwspanialszy powrót w historii sportu.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W minionych miesiącach McGregor zestawiany był głównie z Michaelem Chandlerem (23-8). Zawodnicy wystąpili nawet w roli trenerów podczas ostatniej edycji The Ultimate Fightera. Coraz więcej wspomina się również chociażby o trylogii Irlandczyka z Natem Diazem (21-13), czy ewentuanej kolejnej potyczce z Dustinem Poirierem (29-8), więc zobaczymy, co finalnie z tego wyniknie.

Źródło: X/Conor McGregor, fot. Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC